Zveme vás na setkání s autorkou Tati Neves

Rádi bychom vás pozvali na setkání s Tatianou Neves, portugalskou terapeutkou, lektorkou ČIBu a autorkou právě vycházející knihy Život v zrcadle psychoterapie, kterou na český knižní trh uvádí Český institut biosyntézy ve spolupráci s nakladatelstvím Triton. Setkání s Tati Neves se koná 30. září od 18.00 na adrese Na Míčánce 32. Na místě bude možné seznámit se a autorkou a pořídit si knihu za zvýhodněnou cenu. Prosím, dejte nám vědět, že dorazíte, na info@biosynteza.cz.

Kniha je výsledkem podnětů z autorčiny dlouholeté klinické praxe a vyučování. Při její tvorbě se inspirovala klienty, studenty, ale také svými cestami po celém světě. Srozumitelným způsobem přibližuje pohled na biosyntetickou práci s klientem. Je určena nejen odborníkům z pomáhajících profesí, ale také poučené laické veřejnosti.

Kromě hlubokého vhledu do kontextu biosyntetické psychoterapie v ní najdete snadno použitelná cvičení a celou řadu názorných obrázků a schémat. „Je to něco nového, podívat se na svůj život skrze psychologii, biologii, ale také hudbu, matematiku, chemii nebo kvantovou fyziku… Cvičení, která zde navrhuji, mohou ve své praxi využít jak zdravotníci a terapeuté, tak kdokoliv, kdo má zájem o svůj seberozvoj,“ říká o knize Tati Neves.

Knihu můžete pořídit v síti českých knihkupectví nebo nám napište na adresu info@biosynteza.cz