Novinky i osvědčené stálice - otevíráme podzimní workshopy

Učitelé, zdravotníci, lidé pracující v pomáhajících profesích, ale také všichni ti, kteří mají zájem o sebepoznání a oslovila je biosyntetická psychoterapie, mají nyní možnost hlásit se do podzimních workshopů a vzdělávacích cyklů ČIBu. Připravili jsme pro vás pestrou paletu kurzů, mezi kterými najdete zcela nové formáty i osvědčené klasiky. Jedno mají společné – v každém najdete to nejlepší z biosyntézy. Už máte vybráno?

Psychosomatika - ochutnávkaworkshop

Úvodní tříhodinový workshop pro zdravotníky, fyzioterapeuty, ale také všechny nadšence psychosomatiky. Pro hlubší uchopení tématu vás zveme do čtyřdenního workshopu Psychosomatika v biosyntéze.

Biosyntéze pro pomáhající profese – ochutnávkavzdělávací cyklus

Novinka mezi našimi workshopy, speciálně ušitý na míru pro všechny, kteří pracují s rodiči dětí se zdravotním postižením nebo jinými dlouhodobě pečujícími osobami. Na tuto ochutnávku naváže širší vzdělávací cyklus, který pro vás chystáme v únoru 2021.

Krizová intervence pro praxi

Oblíbený workshop je určen všem, kteří se setkávají s klienty v těžkých životních situacích a všem, kteří se zajímají o psychosomatiku, tělovou psychoterapii a osobní rozvoj. Workshop je zařazen do systému ČLK celoživotního vzdělávání lékařů s ohodnocením 42 kredity. Je také akreditována AKP ČR v rámci systému celoživotního vzdělávání klinických psychologů s ohodnocením 25 kredity.

Biosyntéza pro učitele a školní psychology

Další běh oblíbeného vzdělávacího cyklu pro pracovníky ve školství s akreditací MŠMT. Pracujete s dětmi každý den? Hledáte nové zdroje inspirace ke své práci, ale také v péči o sebe? Považujete za důležité se neustále sebevzdělávat a rozvíjet kreativitu nejen u dětí, ale i u sebe? Hlásit se můžete nyní.

Trauma v kontextu biosyntézy

Jak vzniká trauma a jak je možné ho léčit? Vyzkoušejte kombinaci teorie, cvičení a prvků biosyntetické terapie. Workshop v rozsahu 33 výukových hodin je akreditován AKP ČR v rámci systému celoživotního vzdělávání klinických psychologů s ohodnocením 12 kreditů.

Další workshopy nalezente v našem kalendáři. Těšíme se na vás!