Mgr. et Mgr. Michaela Polášková

Mgr. et Mgr. Michaela Polášková

psycholožka, psychoterapeutka, fyzioterapeutka

Svým klientům nabízím individuální psychoterapii, ve které využívám především metodu biosyntézy. Provádím též koučování v oblasti osobního rozvoje. Obojí také v anglickém jazyce.

Nejprve jsem vystudovala fyzioterapii na FTVS UK, a poté jsem se rozhodla ke studiu těla doplnit studium duše, a vystudovala jsem psychologii na FF UK. Oba obory se výborně doplňují.

Absolvovala jsem výcvik v psychologickém koučování a 5ti-letý psychoterapeutický výcvik v biosyntéze. Ve své praxi ráda pracuji s dechem, pohybem, dotykem, imaginací atd.

Vedle toho jsem prošla řadou sebezkušenostních seminářů a workshopů, např. PBSP, arteterapie, Focusing, taneční terapie a další.

Pracovala jsem v PL Bohnice jako pohybový terapeut a v Komplexním centru Dobřichovice a Roseta jako psycholog a psychosomatický terapeut. Dále jako terapeut pro Sociální kliniku a v Alivio centru.

Pracuji především s klienty s psychosomatickými obtížemi, dále také s klienty se vztahovými a jinými osobními problémy.

Věřím v sebe-uzdravující procesy a dobré vnitřní zdroje v každém člověku. Svým klientům pomáhám propojit se se svým tělem, životní energií a radostí.

Sama ráda tančím a dobíjím se v přírodě.

Kontakt

Tel. 777 867 852
Email: polaskova@balantes.cz
Místo působení: Kolowratský palác, Ovocný trh 579/6, Praha 1 - Staré Město