Biosyntetická přípravka

» Přihlásit na workshop

Cyklus tří navazujících setkání, která prohloubí vaši zkušenost se sebou sama a biosyntézou.

Kurz je určen všem, co se zajímají o psychosomatiku, tělovou psychoterapii a osobní rozvoj, pro ty, kdo chtějí lépe vnímat své pocity a tělo a uvést je do rovnováhy se svou myslí. Je důležitým prvním krokem pro všechny zájemce o terapeutický výcvik v biosyntéze. Workshop je vhodný i pro úplné laiky, kteří chtějí s metodou biosyntézy zatím jen seznámit.

Biosyntéza důvěřuje zdrojům v nás, rozvíjí naši vitalitu, spontaneitu, kreativitu, prohlubuje kontakt se životem uvnitř nás i okolo nás. Je jedinečným přístupem celostní psychosomatické psychoterapie.

Pokud chcete ochutnat tuto vitální filozofii života skrze zážitek, tak říkaje skrze své vlastní buňky v těle, jste srdečně zváni na náš úvodní workshop.

Představíme vám základní koncepty a teoretická východiska propojující mysl, pocity, tělo a spirituální zkušenost. Vyzkoušíte si jemná bezpečná cvičení, díky kterým prohloubíte kontakt se svým tělem, odpočinete si, ale také se nabijete energií. Bude také prostor pro sdílení, společné povídání a otázky.

» leták ke kurzu

Lektoři:

Michaela Lipková
Michaela Lipková

Martin Hofman
Martin Hofman

Kdy a kde:

  • Eliášova 21, Praha 6
  • 17.-18.3., 5.-6.5., 6.-7.10. 2017
    pátek 17 - 20.30 hod, sobota 9 - 17

Cena:

  • 1750,- Kč za 1 setkání

Kontakt: